خرید شال كابوس المپيك آزارم مي‌دهد

دبير كل كميته‌ي ملي المپيك گفت: مربيان بدنسازي از برزيل، آمريكا و انگلستان براي حضور در تيم ملي فوتبال اميد مد نظرمان هستند.

بهرام افشارزاده پس از حضور در نخستين تمرين تيم اميد در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: در حال حاضر مشخصات 3 مربي بدن ساز از برزيل، آمريكا و انگلستان را در اختيار داريم كه در حال بررسي آنها هستيم تا بهترين گزينه را انتخاب كنيم. در هر صورت بدنسازي امروز يك علم است و ما بايد بهترين گزينه را براي تيم اميد انتخاب كنيم.

وي درباره‌ي انتخاب سرپرست تيم اميد گفت: هنوز سرپرست تيم اميد انتخاب نشده اما معتقدم مسئولان فدراسيون فوتبال بايد هر چه سريعتر گزينه‌ي خود را انتخاب كنند چرا كه ما فرصت چنداني نداريم و بايد هر چه سريعتر سرپرست تيم اميد نيز انتخاب شود.

دبير كل كميته‌ي ملي المپيك ادامه داد: در مجموع بسيار خوشحالم كه نخستين جلسه‌ي تمريني تيم اميد برگزار شد و معتقدم فوتبال ايران داراي استعدادهاي خوبي در ميان نوجوانان و جوانان است كه با برنامه‌ريزي مناسب بر روي آنها مي‌توان سهميه‌ي ورود به المپيك را كسب كرد و حتي مي‌توان يكي از سكوهاي المپيك را به خود اختصاص دهيم.

وي افزود: المپيك بهترين موقعيت براي هر ورزشكار و به عنوان ويترين موفقيتهاي ورزشي هر كشور خواهد بود.

افشارزاده خاطر نشان كرد: هنوز هم كابوس دوره‌هاي گذشته‌ المپيك كه تيم فوتبال در راه يابي به آن ناموفق مانده است من را اذيت مي‌كند. مردم از ما توقع دارند اما با اين حال معتقديم كه با توجه به همبستگي كه ميان كميته‌ي ملي المپيك و سازمان تربيت بدني وجود دارد و همچنين حضور كفاشيان در فدراسيون فوتبال مي‌توانيم سهميه‌ي حضور در المپيك را كسب كنيم.

افشارزاده ادامه داد: ما تمام حمايت خود را از تيم اميد انجام مي‌دهيم اما معتقديم بايد برنامه محور حركت كنيم. در هر صورت ما كمتر از ده ماه ديگر به آغاز مسابقات خود زمان داريم و باورمان اين است كه تمامي بخشها به خصوص باشگاهها بايد همكاري لازم را با تيم اميد انجام دهند.